EXB-A10P821J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P821J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-A10P821J
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 820 OHM 2512
Duomenų lapai: EXB-A10P821J.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXB-A10P821J specifikacijos
Dalies numeris EXB-A10P821J Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 820 OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 410714 pcs Duomenų lapas EXB-A10P821J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai EXBA10P821J
U7821TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Contains lead / RoHS non-compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
Išsamus aprašymas 820 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Bussed