EXB-A10P473J
PanasonicPanasonic
EXB-A10P473J Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-A10P473J
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 47K OHM 2512
Duomenų lapai: EXB-A10P473J.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXB-A10P473J specifikacijos
Dalies numeris EXB-A10P473J Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 47K OHM 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 430770 pcs Duomenų lapas EXB-A10P473J.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.122" W (6.40mm x 3.10mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 47k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Kiti vardai EXB-A10P473JT
EXBA10P473JT
U7473CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 10 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.026" (0.65mm)
Išsamus aprašymas 47k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Bussed 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 2512 (6432 Metric), Concave, Long Side Terminals Circuit Type Bussed