EXB-38V471JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V471JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-38V471JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.EXB-38V471JV.pdf2.EXB-38V471JV.pdf
  • Pranešimas
EXB-38V471JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-38V471JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 470 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6184602 pcs Duomenų lapas 1.EXB-38V471JV.pdf2.EXB-38V471JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 470
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai EXB38V471JV
Y9471TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
Išsamus aprašymas 470 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated