EXB-38V1R5JV
PanasonicPanasonic
EXB-38V1R5JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-38V1R5JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 1206
Duomenų lapai: 1.EXB-38V1R5JV.pdf2.EXB-38V1R5JV.pdf
RoHs statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
  • Pranešimas
EXB-38V1R5JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-38V1R5JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1.5 OHM 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Sudėtyje yra švinas / RoHS neatitinkantis reikalavimų
Galimas kiekis 6688419 pcs Duomenų lapas 1.EXB-38V1R5JV.pdf2.EXB-38V1R5JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.5
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals Kiti vardai EXB38V1R5JV
Y91R5TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm) Išsamus aprašymas 1.5 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1206 (3216 Metric), Convex, Long Side Terminals