EXB-34V622JV
PanasonicPanasonic
EXB-34V622JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-34V622JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 6.2K OHM 0606
Duomenų lapai: 1.EXB-34V622JV.pdf2.EXB-34V622JV.pdf
  • Pranešimas
EXB-34V622JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-34V622JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 6.2K OHM 0606 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5903887 pcs Duomenų lapas 1.EXB-34V622JV.pdf2.EXB-34V622JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0606 Dydis / Matmenys 0.063" L x 0.063" W (1.60mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 6.2k
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0606, Convex Kiti vardai EXB34V622JV
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.024" (0.60mm)
Išsamus aprašymas 6.2k Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0606, Convex Circuit Type Isolated