EXB-2HV821JV
PanasonicPanasonic
EXB-2HV821JV Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-2HV821JV
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1506
Duomenų lapai: 1.EXB-2HV821JV.pdf2.EXB-2HV821JV.pdf
  • Pranešimas
EXB-2HV821JV specifikacijos
Dalies numeris EXB-2HV821JV Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 8 RES 820 OHM 1506 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2485306 pcs Duomenų lapas 1.EXB-2HV821JV.pdf2.EXB-2HV821JV.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1506 Dydis / Matmenys 0.150" L x 0.063" W (3.80mm x 1.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1506, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai EXB2HV821JV
Y1821TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 8
Pins skaičius 16 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.022" (0.55mm)
Išsamus aprašymas 820 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 8 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 1506, Convex, Long Side Terminals Circuit Type Isolated