EXB-28V1R8JX
PanasonicPanasonic
EXB-28V1R8JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-28V1R8JX
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 1.8 OHM 0804
Duomenų lapai: EXB-28V1R8JX.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EXB-28V1R8JX specifikacijos
Dalies numeris EXB-28V1R8JX Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 1.8 OHM 0804 "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
Galimas kiekis 3461021 pcs Duomenų lapas EXB-28V1R8JX.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0804 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.039" W (2.00mm x 1.00mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 1.8
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė 0804, Convex, Long Side Terminals Kiti vardai Y71R8CT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Išsamus aprašymas 1.8 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0804, Convex, Long Side Terminals