EXB-24V3R6JX
PanasonicPanasonic
EXB-24V3R6JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-24V3R6JX
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 2 RES 3.6 OHM 0404
Duomenų lapai: 1.EXB-24V3R6JX.pdf2.EXB-24V3R6JX.pdf
  • Pranešimas
EXB-24V3R6JX specifikacijos
Dalies numeris EXB-24V3R6JX Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 2 RES 3.6 OHM 0404 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 6050961 pcs Duomenų lapas 1.EXB-24V3R6JX.pdf2.EXB-24V3R6JX.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0404 Dydis / Matmenys 0.039" L x 0.039" W (1.00mm x 1.00mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 3.6
"Power Per Element" 62.5mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0404 (1010 Metric), Convex Kiti vardai EXB24V3R6JX
Y53R6TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 2
Pins skaičius 4 Montavimo tipas Surface Mount
Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm) Išsamus aprašymas 3.6 Ohm ±5% 62.5mW Power Per Element Isolated 2 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0404 (1010 Metric), Convex