EXB-18V821JX
PanasonicPanasonic
EXB-18V821JX Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EXB-18V821JX
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES ARRAY 4 RES 820 OHM 0502
Duomenų lapai: EXB-18V821JX.pdf
  • Pranešimas
EXB-18V821JX specifikacijos
Dalies numeris EXB-18V821JX Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES ARRAY 4 RES 820 OHM 0502 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1689361 pcs Duomenų lapas EXB-18V821JX.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0502 Dydis / Matmenys 0.055" L x 0.024" W (1.40mm x 0.60mm)
Serija EXB Rezistorius-santykis-dreifas -
Rezistoriaus atitikimo santykis - Atsparumas (omai) 820
"Power Per Element" 31mW Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Kiti vardai EXB18V821JX
Y6821TR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Rezistorių skaičius 4
Pins skaičius 8 Montavimo tipas Surface Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 13 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.018" (0.45mm)
Išsamus aprašymas 820 Ohm ±5% 31mW Power Per Element Isolated 4 Resistor Network/Array ±200ppm/°C 0502 (1406 Metric), Long Side Terminals Circuit Type Isolated