EVU-TUAB16B54
PanasonicPanasonic
EVU-TUAB16B54 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVU-TUAB16B54
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas POT THUMB WHEEL 50K OHM SMD
Duomenų lapai: EVU-TUAB16B54.pdf
  • Pranešimas
EVU-TUAB16B54 specifikacijos
Dalies numeris EVU-TUAB16B54 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas POT THUMB WHEEL 50K OHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4542 pcs Duomenų lapas EVU-TUAB16B54.pdf
Tolerancija ±30% Nutraukimas Gull Wing
Dydis / Matmenys Round - 0.630" Dia x 0.150" H (16.00mm x 3.80mm) Serija EVU-TU
Atsparumas 50 kOhms Galia (vatais) 0.02W
Pakuotė Tape & Reel (TR) Kiti vardai EVU-TUAB16B54-ND
EVUTUAB16B54
P4J8503TR
Q1428700
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 50 kOhms 0.02W Surface Mount Thumbwheel Potentiometer Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment