EVU-E2AE20B14
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVU-E2AE20B14
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas POTENTIOMETER 9MM
Duomenų lapai: EVU-E2AE20B14.pdf
  • Pranešimas
EVU-E2AE20B14 specifikacijos
Dalies numeris EVU-E2AE20B14 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas POTENTIOMETER 9MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5920 pcs Duomenų lapas EVU-E2AE20B14.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins, Board Locks
Temperatūros koeficientas - Taper Linear
Serija EVU Rotacija 300°
Atspari medžiaga - Atsparumas (omai) 10k
Galia (vatais) 0.05W, 1/20W Kiti vardai EVUE2AE20B14
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole, Snap In Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 10k Ohm 1 Gang Linear Through Hole, Snap In Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Įvorės sriegis - Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Side Adjustment Pavaros tipas Flatted
Pavaros ilgis 0.787" (20.00mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)