EVM-3RSX50B14
PanasonicPanasonic
EVM-3RSX50B14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVM-3RSX50B14
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas TRIMMER 10KOHM 0.15W J LEAD BACK
Duomenų lapai: EVM-3RSX50B14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
EVM-3RSX50B14 specifikacijos
Dalies numeris EVM-3RSX50B14 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas TRIMMER 10KOHM 0.15W J LEAD BACK "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 124245 pcs Duomenų lapas EVM-3RSX50B14.pdf
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.136" x 0.122" Face x 0.055" H (3.45mm x 3.10mm x 1.40mm)
Serija EVM Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.15W
Pakuotė Cut Tape (CT) Kiti vardai P3R103CT
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.15W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Bottom Adjustment Reguliavimo tipas Bottom Adjustment