EVM-1ESX30B55
PanasonicPanasonic
EVM-1ESX30B55 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVM-1ESX30B55
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas TRIMMER 500K OHM 0.2W J LEAD TOP
Duomenų lapai: EVM-1ESX30B55.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
EVM-1ESX30B55 specifikacijos
Dalies numeris EVM-1ESX30B55 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas TRIMMER 500K OHM 0.2W J LEAD TOP "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 182848 pcs Duomenų lapas EVM-1ESX30B55.pdf
Tolerancija ±25% Nutraukimo stilius J Lead
Temperatūros koeficientas ±250ppm/°C Dydis / Matmenys Rectangular - 0.165" x 0.150" Face x 0.055" H (4.20mm x 3.80mm x 1.40mm)
Serija EVM Atspari medžiaga Cermet
Atsparumas 500 kOhms Galia (vatais) 0.2W, 1/5W
Pakuotė Original-Reel® Kiti vardai P1E504DKR
Apsisukimų skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount
Išsamus aprašymas 500 kOhms 0.2W, 1/5W J Lead Surface Mount Trimmer Potentiometer Cermet 1 Turn Top Adjustment Reguliavimo tipas Top Adjustment