EVJ-Y10F03D14
PanasonicPanasonic
EVJ-Y10F03D14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVJ-Y10F03D14
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas POT 10K OHM 1/20W LOGARITHMIC
Duomenų lapai: EVJ-Y10F03D14.pdf
  • Pranešimas
EVJ-Y10F03D14 specifikacijos
Dalies numeris EVJ-Y10F03D14 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas POT 10K OHM 1/20W LOGARITHMIC "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5411 pcs Duomenų lapas EVJ-Y10F03D14.pdf
Tolerancija ±20% Nutraukimo stilius PC Pins, Board Locks
Temperatūros koeficientas - Taper Logarithmic
Dydis - kūnas Rectangular - 0.610" x 0.476" Face x 0.236" H (15.50mm x 12.10mm x 6.00mm) Serija EVJ
Rotacija 300° Atspari medžiaga -
Atsparumas (omai) 10k Galia (vatais) 0.05W, 1/20W
Pakuotė Bulk Kiti vardai EVJY10F03D14
P2H2103
Apsisukimų skaičius 1 Gaujų skaičius 2
Montavimo tipas Panel Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Išsamus aprašymas 10k Ohm 2 Gang Logarithmic Panel Mount Potentiometer None 1 Turn 0.05W, 1/20W PC Pins, Board Locks
Įvorės sriegis M9 x 0.75 Pastatytas jungiklis None
Reguliavimo tipas Top Adjustment Pavaros tipas Flatted
Pavaros ilgis 0.886" (22.50mm) Pavaros skersmuo 0.236" (6.00mm)