EVB-NADR15A14
PanasonicPanasonic
EVB-NADR15A14 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EVB-NADR15A14
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM
Duomenų lapai: EVB-NADR15A14.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Pranešimas
EVB-NADR15A14 specifikacijos
Dalies numeris EVB-NADR15A14 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas SLIDE POT 10K OHM 0.1W TOP 60MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 11570 pcs Duomenų lapas EVB-NADR15A14.pdf
Kelionių diapazonas 60mm Tolerancija -20%, +40%
Dydis / Matmenys Rectangular - 3.465" L x 0.591" W x 0.315" H (88.00mm x 15.00mm x 8.00mm) Serija EVB - Dual
Atsparumas 10 kOhms Galia (vatais) 0.1W, 1/10W
Pakuotė Bulk Kiti vardai EVBNADR15A14
PNA060DA
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Faderio tipas Dual
Išsamus aprašymas 10 kOhms 0.1W, 1/10W Through Hole Slide Potentiometer Top Adjustment Type Reguliavimo tipas Top