EUMFD40Y12A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: EUMFD40Y12A
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas DC DC CONVERTER 12V 500W
Duomenų lapai:
  • Pranešimas
EUMFD40Y12A specifikacijos
Dalies numeris EUMFD40Y12A Gamintojas Panasonic
apibūdinimas DC DC CONVERTER 12V 500W "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5655 pcs Duomenų lapas
Įtampa - 3 rezultatas - Įtampa - 2 išėjimas -
Įtampa - išėjimas 1 12V Įtampa - įėjimas (min.) 36V
Įtampa - įėjimas (maks.) 72V Įveskite Isolated Module
Dydis / Matmenys 4.83" L x 2.53" W x 0.55" H (122.6mm x 64.2mm x 13.9mm) Serija FD
Galia (vatais) 500W Pakuotė Bulk
Paketas / dėžutė Full Brick Kiti vardai P11406
Darbinė temperatūra -20°C ~ 100°C Išėjimų skaičius 1
Montavimo tipas Through Hole Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant funkcijos Remote On/Off
Efektyvumas 85% Išsamus aprašymas Isolated Module DC DC Converter 1 Output 12V 42.5A 36V - 72V Input
Dabartinis - išvestis (maks.) 42.5A Programos ITE (Commercial)
Siuntimas
★ Pristatymo laikas į DHL / UPS / FEDEX / TNT į didžiąją pasaulio šalių dalį bus 2–4 dienos.
FedexDHLUPSTNT
PO PARDAVIMO GARANTIJOS
Susijusios žymės
Susiję produktai
V150A48C400BN3
V150A48C400BN3
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 48V 400W
Sandelyje: 5127 pcs
parsisiųsti: V150A48C400BN3.pdf
RFQ
VI-BNJ-MW
VI-BNJ-MW
Gamintojai: Vicor
apibūdinimas: DC DC CONVERTER 36V 100W