ETQ-P6F2R0HFA
PanasonicPanasonic
ETQ-P6F2R0HFA Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ETQ-P6F2R0HFA
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 2UH 12.5A 3.3 MOHM SMD
Duomenų lapai: ETQ-P6F2R0HFA.pdf
  • Pranešimas
ETQ-P6F2R0HFA specifikacijos
Dalies numeris ETQ-P6F2R0HFA Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 2UH 12.5A 3.3 MOHM SMD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 82108 pcs Duomenų lapas ETQ-P6F2R0HFA.pdf
Įveskite - Tolerancija ±30%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
Ekranavimas Shielded Serija PCC-F126F (N6)
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai ETQP6F2R0HFA
PCD1308TR
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Ferrite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 2µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.224" (5.70mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 2µH Shielded Inductor 12.5A 3.3 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 3.3 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 12.5A Dabartinis - sodrumas 10.7A