ETQ-P3W3R3WFN
PanasonicPanasonic
ETQ-P3W3R3WFN Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ETQ-P3W3R3WFN
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas FIXED IND 3.3UH 7.4A 28.8 MOHM
Duomenų lapai: ETQ-P3W3R3WFN.pdf
  • Pranešimas
ETQ-P3W3R3WFN specifikacijos
Dalies numeris ETQ-P3W3R3WFN Gamintojas Panasonic
apibūdinimas FIXED IND 3.3UH 7.4A 28.8 MOHM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 140588 pcs Duomenų lapas ETQ-P3W3R3WFN.pdf
Įveskite - Tolerancija ±20%
Tiekėjo prietaisų paketas - Dydis / Matmenys 0.276" L x 0.260" W (7.00mm x 6.60mm)
Ekranavimas Shielded Serija PCC-M0630W
Reitingai - Q @ Freq -
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai ETQ-P3W3R3WFN-ND
ETQP3W3R3WFN
PCD2427TR
Darbinė temperatūra -
Montavimo tipas Surface Mount Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited)
Medžiaga - branduolys Metal Composite "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Induktyvumo dažnumas - bandymas 100kHz Induktyvumas 3.3µH
Aukštis - sėdi (maks.) 0.118" (3.00mm) Dažnis - savarankiškas rezonansas -
Išsamus aprašymas 3.3µH Shielded Inductor 7.4A 28.8 mOhm Max 2-SMD, J-Lead DC rezistorius (DCR) 28.8 mOhm Max
Dabartinis įvertinimas 7.4A Dabartinis - sodrumas -