ERZ-VS34C361
PanasonicPanasonic
ERZ-VS34C361 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-VS34C361
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 360V 40KA SQUARE 36MM
Duomenų lapai:
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Pranešimas
ERZ-VS34C361 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-VS34C361 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 360V 40KA SQUARE 36MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 3949 pcs Duomenų lapas
Varistorio įtampa (tipas) 360V Varistorio įtampa (min) 324V
Varistorio įtampa (maks.) 396V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Square 36mm, Formed Tabs
Kiti vardai ERZVS34C361
P14957
Darbinė temperatūra -
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 300V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 230V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija -
Išsamus aprašymas 360V 40kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Square 36mm, Formed Tabs Dabartinis - "Surge" 40kA