ERZ-VF2M331
PanasonicPanasonic
ERZ-VF2M331 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-VF2M331
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 330V 300A 2SMD JLEAD
Duomenų lapai: ERZ-VF2M331.pdf
  • Pranešimas
ERZ-VF2M331 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-VF2M331 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 330V 300A 2SMD JLEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 114903 pcs Duomenų lapas ERZ-VF2M331.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 330V Varistorio įtampa (min) 297V
Varistorio įtampa (maks.) 363V Serija ZNR®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai ERZVF2M331
P7352TR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 270V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 210V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 18J
Išsamus aprašymas 330V 300A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead Dabartinis - "Surge" 300A