ERZ-V20D911
PanasonicPanasonic
ERZ-V20D911 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-V20D911
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 910V 7.5KA DISC 20MM
Duomenų lapai: ERZ-V20D911.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-V20D911 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-V20D911 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 910V 7.5KA DISC 20MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 53790 pcs Duomenų lapas ERZ-V20D911.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 910V Varistorio įtampa (min) 819V
Varistorio įtampa (maks.) 1.001kV Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 20mm
Kiti vardai ERZV20D911
P7237
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 745V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 550V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 510J
Išsamus aprašymas 910V 7.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 20mm Dabartinis - "Surge" 7.5kA
Talpa @ dažnumas 500pF @ 1kHz