ERZ-V14D182
PanasonicPanasonic
ERZ-V14D182 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-V14D182
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 1800V 5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: 1.ERZ-V14D182.pdf2.ERZ-V14D182.pdf
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-V14D182 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-V14D182 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 1800V 5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 103500 pcs Duomenų lapas 1.ERZ-V14D182.pdf2.ERZ-V14D182.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 1.8kV Varistorio įtampa (min) 1.7kV
Varistorio įtampa (maks.) 1.98kV Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai ERZV14D182
P7227
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 1.465kV
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 1kV Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 510J
Išsamus aprašymas 1.8kV 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 5kA
Talpa @ dažnumas 120pF @ 1kHz