ERZ-V05D391
PanasonicPanasonic
ERZ-V05D391 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-V05D391
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 390V 800A DISC 5MM
Duomenų lapai: ERZ-V05D391.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-V05D391 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-V05D391 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 390V 800A DISC 5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 692301 pcs Duomenų lapas ERZ-V05D391.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 390V Varistorio įtampa (min) 351V
Varistorio įtampa (maks.) 429V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Disc 5mm
Kiti vardai ERZV05D391
P7244
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 320V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 250V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 17J
Išsamus aprašymas 390V 800A Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 5mm Dabartinis - "Surge" 800A
Talpa @ dažnumas 80pF @ 1MHz