ERZ-SF2MK471
PanasonicPanasonic
ERZ-SF2MK471 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-SF2MK471
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 470V 400A 2SMD JLEAD
Duomenų lapai: ERZ-SF2MK471.pdf
  • Pranešimas
ERZ-SF2MK471 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-SF2MK471 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 470V 400A 2SMD JLEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4763 pcs Duomenų lapas ERZ-SF2MK471.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 470V Varistorio įtampa (min) 423V
Varistorio įtampa (maks.) 517V Serija ZNR®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai ERZSF2MK471
P471ZSTR
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 385V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 300V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 14J Išsamus aprašymas 470V 400A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
Dabartinis - "Surge" 400A