ERZ-SF2MK241
PanasonicPanasonic
ERZ-SF2MK241 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-SF2MK241
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 240V 600A 2SMD JLEAD
Duomenų lapai: ERZ-SF2MK241.pdf
  • Pranešimas
ERZ-SF2MK241 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-SF2MK241 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 240V 600A 2SMD JLEAD "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5090 pcs Duomenų lapas ERZ-SF2MK241.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 240V Varistorio įtampa (min) 216V
Varistorio įtampa (maks.) 264V Serija ZNR®
Pakuotė Original-Reel® Paketas / dėžutė 2-SMD, J-Lead
Kiti vardai P241ZSDKR Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Surface Mount, MLCV
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 200V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 150V "Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant
Energija 10J Išsamus aprašymas 240V 600A Varistor 1 Circuit Surface Mount, MLCV 2-SMD, J-Lead
Dabartinis - "Surge" 600A