ERZ-E11F681
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-E11F681
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM
Duomenų lapai: ERZ-E11F681.pdf
  • Pranešimas
ERZ-E11F681 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-E11F681 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 680V 5KA DISC 14MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 344638 pcs Duomenų lapas ERZ-E11F681.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 680V Varistorio įtampa (min) 612V
Varistorio įtampa (maks.) 748V Serija ZNR®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 14mm
Kiti vardai ERZE11F681 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 560V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 420V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 190J
Išsamus aprašymas 680V 5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 14mm Dabartinis - "Surge" 5kA
Talpa @ dažnumas 290pF @ 1kHz