ERZ-E10E271
PanasonicPanasonic
ERZ-E10E271 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-E10E271
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 4.5KA DISC 11.5MM
Duomenų lapai: 1.ERZ-E10E271.pdf2.ERZ-E10E271.pdf
  • Pranešimas
ERZ-E10E271 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-E10E271 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 270V 4.5KA DISC 11.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 514679 pcs Duomenų lapas 1.ERZ-E10E271.pdf2.ERZ-E10E271.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 247V
Varistorio įtampa (maks.) 303V Serija ZNR®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 11.5mm
Kiti vardai ERZE10E271 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 64J
Išsamus aprašymas 270V 4.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 11.5mm Dabartinis - "Surge" 4.5kA
Talpa @ dažnumas 530pF @ 1kHz