ERZ-E08E201
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-E08E201
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM
Duomenų lapai: ERZ-E08E201.pdf
  • Pranešimas
ERZ-E08E201 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-E08E201 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 200V 3.5KA DISC 10.5MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 561636 pcs Duomenų lapas ERZ-E08E201.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 185V
Varistorio įtampa (maks.) 225V Serija ZNR®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 10.5mm
Kiti vardai ERZE08E201 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 35J
Išsamus aprašymas 200V 3.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 10.5mm Dabartinis - "Surge" 3.5kA
Talpa @ dažnumas 390pF @ 1kHz