ERZ-E07E271
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-E07E271
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 270V 2.5KA DISC 9MM
Duomenų lapai: ERZ-E07E271.pdf
  • Pranešimas
ERZ-E07E271 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-E07E271 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 270V 2.5KA DISC 9MM "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 794030 pcs Duomenų lapas ERZ-E07E271.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 270V Varistorio įtampa (min) 247V
Varistorio įtampa (maks.) 303V Serija ZNR®
Pakuotė Tape & Reel (TR) Paketas / dėžutė Disc 9mm
Kiti vardai ERZE07E271 Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Through Hole
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 225V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 175V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 11 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 39J
Išsamus aprašymas 270V 2.5kA Varistor 1 Circuit Through Hole Disc 9mm Dabartinis - "Surge" 2.5kA
Talpa @ dažnumas 310pF @ 1kHz