ERZ-C32EK751Y
PanasonicPanasonic
ERZ-C32EK751Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C32EK751Y
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 750V 25KA MODULE
  • Pranešimas
ERZ-C32EK751Y specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C32EK751Y Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 750V 25KA MODULE "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Varistorio įtampa (tipas) 750V Varistorio įtampa (min) 675V
Varistorio įtampa (maks.) 825V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai ERZC32EK751Y
P122234
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 615V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 460V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 18 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 500J
Išsamus aprašymas 750V 25kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Dabartinis - "Surge" 25kA
Talpa @ dažnumas 2000pF @ 1kHz