ERZ-C20EK201
PanasonicPanasonic
ERZ-C20EK201 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERZ-C20EK201
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas VARISTOR 200V 8KA CHASSIS
Duomenų lapai: ERZ-C20EK201.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERZ-C20EK201 specifikacijos
Dalies numeris ERZ-C20EK201 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas VARISTOR 200V 8KA CHASSIS "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 15658 pcs Duomenų lapas ERZ-C20EK201.pdf
Varistorio įtampa (tipas) 200V Varistorio įtampa (min) 185V
Varistorio įtampa (maks.) 225V Serija ZNR®
Pakuotė Bulk Paketas / dėžutė Module
Kiti vardai ERZ-C20EK201U
ERZC20EK201
P7126
Darbinė temperatūra -40°C ~ 85°C (TA)
Grandinių skaičius 1 Montavimo tipas Chassis Mount
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Maksimalus DC įtampa 170V
Didžiausias kintamosios srovės įtampa 130V Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Energija 80J
Išsamus aprašymas 200V 8kA Varistor 1 Circuit Chassis Mount Module Dabartinis - "Surge" 8kA
Talpa @ dažnumas 2300pF @ 1kHz