| Dalies numeris | ERX-3SJ2R0 | Gamintojas | Panasonic |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | RES 2 OHM 3W 5% AXIAL | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 729592 pcs | Duomenų lapas | ERX-3SJ2R0.pdf |
| Tolerancija | ±5% | Temperatūros koeficientas | ±300ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial | Dydis / Matmenys | 0.217" Dia x 0.591" L (5.50mm x 15.00mm) |
| Serija | ERX | Atsparumas | 2 Ohms |
| Galia (vatais) | 3W | Pakuotė | Bulk |
| Paketas / dėžutė | Axial | Kiti vardai | ERX3SJ2R0 P2.0W-3 P2.0W-3BK |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 235°C | Terminacijų skaičius | 2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | Aukštis - sėdi (maks.) | - |
| funkcijos | Flame Proof, Safety | Gedimo greitis | - |
| Išsamus aprašymas | 2 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film | Kompozicija | Metal Film |