ERX-2SJ3R9V
PanasonicPanasonic
ERX-2SJ3R9V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERX-2SJ3R9V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL
Duomenų lapai: ERX-2SJ3R9V.pdf
  • Pranešimas
ERX-2SJ3R9V specifikacijos
Dalies numeris ERX-2SJ3R9V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 3.9 OHM 2W 5% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1638677 pcs Duomenų lapas ERX-2SJ3R9V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm)
Serija ERX Atsparumas 3.9 Ohms
Galia (vatais) 2W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai ERX2SJ3R9V
P3.9W-2TB
Darbinė temperatūra -55°C ~ 235°C Terminacijų skaičius 2
Drėgmės jautrumo lygis (MSL) 1 (Unlimited) Gamintojo standartinis pratęsimo laikas 16 Weeks
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) -
funkcijos Flame Proof, Safety Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 3.9 Ohms ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film Kompozicija Metal Film