| Dalies numeris | ERX-1SJ4R7 | Gamintojas | Panasonic |
|---|---|---|---|
| apibūdinimas | RES 4.7 OHM 1W 5% AXIAL | "Lead Free Status / RoHS" statusas | Švinas nemokamas / RoHS atitinka |
| Galimas kiekis | 2169430 pcs | Duomenų lapas | ERX-1SJ4R7.pdf |
| Tolerancija | ±5% | Temperatūros koeficientas | ±350ppm/°C |
| Tiekėjo prietaisų paketas | Axial | Dydis / Matmenys | 0.110" Dia x 0.354" L (2.80mm x 9.00mm) |
| Serija | ERX | Atsparumas | 4.7 Ohms |
| Galia (vatais) | 1W | Pakuotė | Bulk |
| Paketas / dėžutė | Axial | Kiti vardai | ERX1SJ4R7 P4.7W-1 P4.7W-1BK |
| Darbinė temperatūra | -55°C ~ 235°C | Terminacijų skaičius | 2 |
| "Lead Free Status / RoHS" statusas | Lead free / RoHS Compliant | Aukštis - sėdi (maks.) | - |
| funkcijos | Flame Proof, Safety | Gedimo greitis | - |
| Išsamus aprašymas | 4.7 Ohms ±5% 1W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Film | Kompozicija | Metal Film |