ERX-1HJ2R2H
PanasonicPanasonic
ERX-1HJ2R2H Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERX-1HJ2R2H
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.2 OHM 5% 1W J BEND
Duomenų lapai: ERX-1HJ2R2H.pdf
RoHs statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Pranešimas
ERX-1HJ2R2H specifikacijos
Dalies numeris ERX-1HJ2R2H Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 2.2 OHM 5% 1W J BEND "Lead Free Status / RoHS" statusas Prašyti inventoriaus patvirtinimo / užklausos inventorizacijos patvirtinimo
Galimas kiekis 150602 pcs Duomenų lapas ERX-1HJ2R2H.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±350ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas SMD Dydis / Matmenys 0.354" L x 0.220" W (9.00mm x 5.60mm)
Serija ERX Atsparumas 2.2 Ohms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Original-Reel®
Paketas / dėžutė SMD Flattened J -Bend Axial Lead Kiti vardai PRX1W2.2DKR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 180°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.205" (5.20mm) funkcijos Flame Proof, Safety
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 Ohms ±5% 1W Chip Resistor SMD Flattened J -Bend Axial Lead Flame Proof, Safety Metal Film