ERO-S2PHF3300
PanasonicPanasonic
ERO-S2PHF3300 Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERO-S2PHF3300
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 330 OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ERO-S2PHF3300.pdf
  • Pranešimas
ERO-S2PHF3300 specifikacijos
Dalies numeris ERO-S2PHF3300 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 330 OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 5877 pcs Duomenų lapas ERO-S2PHF3300.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serija ERO Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai P330CACT
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 Ohms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film