ERO-S2PHF2431
PanasonicPanasonic
Panasonic
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERO-S2PHF2431
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 2.43K OHM 1/4W 1% AXIAL
Duomenų lapai: ERO-S2PHF2431.pdf
  • Pranešimas
ERO-S2PHF2431 specifikacijos
Dalies numeris ERO-S2PHF2431 Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 2.43K OHM 1/4W 1% AXIAL "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 4056 pcs Duomenų lapas ERO-S2PHF2431.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±50ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas Axial Dydis / Matmenys 0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serija ERO Atsparumas 2.43 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Box (TB)
Paketas / dėžutė Axial Kiti vardai EROS2PHF2431
Darbinė temperatūra -55°C ~ 150°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) - funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.43 kOhms ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film