ERJ-XGNJ331Y
PanasonicPanasonic
ERJ-XGNJ331Y Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-XGNJ331Y
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 330 OHM 5% 1/32W 01005
Duomenų lapai: 1.ERJ-XGNJ331Y.pdf2.ERJ-XGNJ331Y.pdf
  • Pranešimas
ERJ-XGNJ331Y specifikacijos
Dalies numeris ERJ-XGNJ331Y Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 330 OHM 5% 1/32W 01005 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 1762323 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-XGNJ331Y.pdf2.ERJ-XGNJ331Y.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 01005 Dydis / Matmenys 0.016" L x 0.008" W (0.40mm x 0.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 330 Ohms
Galia (vatais) 0.03W, 1/32W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 01005 (0402 Metric) Kiti vardai ERJXGNJ331Y
P330AWTR
Darbinė temperatūra -55°C ~ 125°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.006" (0.15mm) funkcijos -
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 330 Ohms ±5% 0.03W, 1/32W Chip Resistor 01005 (0402 Metric) Thick Film