ERJ-UP8J124V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-UP8J124V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 5%, 120K
Duomenų lapai: 1.ERJ-UP8J124V.pdf2.ERJ-UP8J124V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-UP8J124V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-UP8J124V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas 1206 ANTI-SULFUR 0.66W, 5%, 120K "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2306195 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-UP8J124V.pdf2.ERJ-UP8J124V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 120 kOhms
Galia (vatais) 0.667W, 2/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJUP8J124V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 kOhms ±5% 0.667W, 2/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film