ERJ-UP6F5602V
PanasonicPanasonic
ERJ-UP6F5602V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-UP6F5602V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 56K OHM 1% 1/2W 0805
Duomenų lapai: 1.ERJ-UP6F5602V.pdf2.ERJ-UP6F5602V.pdf3.ERJ-UP6F5602V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-UP6F5602V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-UP6F5602V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 56K OHM 1% 1/2W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2049115 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-UP6F5602V.pdf2.ERJ-UP6F5602V.pdf3.ERJ-UP6F5602V.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 56 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJUP6F5602V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
"Lead Free Status / RoHS" statusas Lead free / RoHS Compliant Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm)
funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Gedimo greitis -
Išsamus aprašymas 56 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film Kompozicija Thick Film