ERJ-U6QJR24V
PanasonicPanasonic
ERJ-U6QJR24V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-U6QJR24V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES 0.24 OHM 5% 1/4W 0805
Duomenų lapai: ERJ-U6QJR24V.pdf
standartinė kaina (JAV doleriais)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Pranešimas
ERJ-U6QJR24V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-U6QJR24V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES 0.24 OHM 5% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 957483 pcs Duomenų lapas ERJ-U6QJR24V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±150ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 240 mOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Cut Tape (CT)