ERJ-U1TD2002U
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-U1TD2002U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 2512 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 20
Duomenų lapai: 1.ERJ-U1TD2002U.pdf2.ERJ-U1TD2002U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-U1TD2002U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-U1TD2002U Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 343641 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-U1TD2002U.pdf2.ERJ-U1TD2002U.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 20 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai ERJU1TD2002U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 20 kOhms ±0.5% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film