ERJ-U14D2803U
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-U14D2803U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 1210 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 28
Duomenų lapai: 1.ERJ-U14D2803U.pdf2.ERJ-U14D2803U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-U14D2803U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-U14D2803U Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 788674 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-U14D2803U.pdf2.ERJ-U14D2803U.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 280 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERJU14D2803U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 280 kOhms ±0.5% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film