ERJ-U12D2201U
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-U12D2201U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 1812 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 2.
Duomenų lapai: 1.ERJ-U12D2201U.pdf2.ERJ-U12D2201U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-U12D2201U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-U12D2201U Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 420157 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-U12D2201U.pdf2.ERJ-U12D2201U.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1812 Dydis / Matmenys 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 2.2 kOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1812 (4532 Metric) Kiti vardai ERJU12D2201U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.2 kOhms ±0.5% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 1812 (4532 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film