ERJ-U08D8062V
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-U08D8062V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas 1206 ANTI-SULFUR RES. , 0.5%, 80
Duomenų lapai: 1.ERJ-U08D8062V.pdf2.ERJ-U08D8062V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-U08D8062V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-U08D8062V Gamintojas Panasonic
Galimas kiekis 1394414 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-U08D8062V.pdf2.ERJ-U08D8062V.pdf
Tolerancija ±0.5% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 80.6 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJU08D8062V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 80.6 kOhms ±0.5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film