ERJ-T08J683V
PanasonicPanasonic
ERJ-T08J683V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-T08J683V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 68K OHM 5% 1/3W 1206
Duomenų lapai: 1.ERJ-T08J683V.pdf2.ERJ-T08J683V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-T08J683V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-T08J683V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 68K OHM 5% 1/3W 1206 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2395917 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-T08J683V.pdf2.ERJ-T08J683V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1206 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Serija ERJ Atsparumas 68 kOhms
Galia (vatais) 0.333W, 1/3W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1206 (3216 Metric) Kiti vardai ERJT08J683V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 68 kOhms ±5% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film