ERJ-T06J124V
PanasonicPanasonic
ERJ-T06J124V Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-T06J124V
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 0805
Duomenų lapai: 1.ERJ-T06J124V.pdf2.ERJ-T06J124V.pdf
  • Pranešimas
ERJ-T06J124V specifikacijos
Dalies numeris ERJ-T06J124V Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 120K OHM 5% 1/4W 0805 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 2675132 pcs Duomenų lapas 1.ERJ-T06J124V.pdf2.ERJ-T06J124V.pdf
Tolerancija ±5% Temperatūros koeficientas ±200ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 0805 Dydis / Matmenys 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Serija ERJ Atsparumas 120 kOhms
Galia (vatais) 0.25W, 1/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 0805 (2012 Metric) Kiti vardai ERJT06J124V
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 120 kOhms ±5% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding Thick Film