ERJ-S1TF7682U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1TF7682U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S1TF7682U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 76.8K OHM 1% 1W 2512
Duomenų lapai: ERJ-S1TF7682U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S1TF7682U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S1TF7682U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 76.8K OHM 1% 1W 2512 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 429874 pcs Duomenų lapas ERJ-S1TF7682U.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2512 Dydis / Matmenys 0.252" L x 0.126" W (6.40mm x 3.20mm)
Serija ERJ Atsparumas 76.8 kOhms
Galia (vatais) 1W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2512 (6432 Metric) Kiti vardai ERJS1TF7682U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 76.8 kOhms ±1% 1W Chip Resistor 2512 (6432 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film