ERJ-S1DF8662U
PanasonicPanasonic
ERJ-S1DF8662U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S1DF8662U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 86.6K OHM 1% 3/4W 2010
Duomenų lapai: ERJ-S1DF8662U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S1DF8662U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S1DF8662U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 86.6K OHM 1% 3/4W 2010 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 419575 pcs Duomenų lapas ERJ-S1DF8662U.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 2010 Dydis / Matmenys 0.197" L x 0.098" W (5.00mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 86.6 kOhms
Galia (vatais) 0.75W, 3/4W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 2010 (5025 Metric) Kiti vardai ERJS1DF8662U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 86.6 kOhms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film