ERJ-S14F2871U
PanasonicPanasonic
ERJ-S14F2871U Image
Vaizdas gali būti atvaizdavimas. Žr. Produkto detalių specifikacijas.
Produkto peržiūra
Dalies numeris: ERJ-S14F2871U
Gamintojas / Gamintojas: Panasonic
Prekės aprašymas RES SMD 2.87K OHM 1% 1/2W 1210
Duomenų lapai: ERJ-S14F2871U.pdf
  • Pranešimas
ERJ-S14F2871U specifikacijos
Dalies numeris ERJ-S14F2871U Gamintojas Panasonic
apibūdinimas RES SMD 2.87K OHM 1% 1/2W 1210 "Lead Free Status / RoHS" statusas Švinas nemokamas / RoHS atitinka
Galimas kiekis 730079 pcs Duomenų lapas ERJ-S14F2871U.pdf
Tolerancija ±1% Temperatūros koeficientas ±100ppm/°C
Tiekėjo prietaisų paketas 1210 Dydis / Matmenys 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Serija ERJ Atsparumas 2.87 kOhms
Galia (vatais) 0.5W, 1/2W Pakuotė Tape & Reel (TR)
Paketas / dėžutė 1210 (3225 Metric) Kiti vardai ERJS14F2871U
Darbinė temperatūra -55°C ~ 155°C Terminacijų skaičius 2
Aukštis - sėdi (maks.) 0.028" (0.70mm) funkcijos Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200
Gedimo greitis - Išsamus aprašymas 2.87 kOhms ±1% 0.5W, 1/2W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thick Film